درباره ما

نشریه مشاورین همراه به شماره مجوز ۸۵۶۰۱  توانسته است بعد از پنج سال تحقیقات بنیادین و ایجاد زیر ساخت های لازم جهت بالا بردن سطح آموزش و پرورش فکری ذهن کودک و نوجوانان در راستای آموزش، تعلیم و تربیت اهدافی بلند مرتبه رقم بزند.

اهداف و استراتژیی های نشریه مشاورین همراه:

۱. بالا بردن سطح علم، با توجه به نیاز جامعه و تکنولوژی روز دنیا

۲. پرورش ذهن و نو آفرینی در راستایی اهداف مخاطب

۳. مشاوره و روانشناسی (شخصیت شناسی)

۴. مشاوره تحصیلی، مشاوره ازدواج، مشاوره شغلی،  مشاوره طرز برخورد با کودکان و نوجوانان

مشاوره و روانشناسی:

مشاورین همراه توانسته با تکیه بر علم و دانش و تخصص در زمینه علم روانشناسی همراه با کادری متخصص و توانمند، پایه و اساس کار خود را در برآوردن ساختن نیاز روز جامعه و شخصیت محوری افراد پیش ببرد.

هدف از مشاوره و روانشناسی:

قدم گذاشتن در مسیری که بهترین راهکار را به شما مراجعه کننده عزیز بازگو می نماید تا در مسیر درخشان زندگی خود قرار گرفته و موفقیت های روز افزون درتمامی مراحل زندگی خود تجربه نمایید. 

#مشاوره تحصیلی

#مشاوره خانوادگی

#مشاوره طرز برخورد با کودکان و نوجوانان

#مشاوره شغلی

#مشاوره ازدواج

#مشاورین همراه

 

 

 

 

مشاوره تحصیلی:

ما براساس توانمندی ها و شخصیت شناسی افراد توانسته ایم بهترین راهکار را در این امر به مراجعین عزیز خود ارائه دهیم.

مشاوره تحصیلی از ارزش بالایی برخوردار است و نمیتوان این مرحله را نادیده و کوتاه نگر مورد ارزیابی قرار داد، ما در این امر با بهره گیری از دانش فنی و تجربه خود بهترین راهکار را به شما مراجعین عزیز بازگو می نماییم.

#مشاورین همراه

مشاوره خانوادگی:

در طول زندگی، مشاوره خانواده از مهم ترین و اساسی ترین موضوعات روز نیاز بشر تلقی می شود تا افراد در زندگی روزمره خود با مشکلات احتمالی مواجعه نشوند، بکوشیم تا در خانواده فضای گرم و صمیمی ایجاد کنیم تا والدین بتوانند در آرامش فرزندانی سالم و توانمند را در سطح خانه، خانواده و جامعه پرورش دهیم.

#مشاورین همراه

مشاوره طرز برخورد با کودکان و نوجوانان خود

تربیت و روش تربیت برای کودکان و والدین از مهم ترین و اساسی ترین مسائل پس از بدو تولد کودک می باشد. 

ما در این امر با توجه به روند و نوع شکل گیری کودک و با توجه به پیشرفت ها و تکنولوژی های روز بشر این تربیت را پرورش دهیم.  تا والدین و کودکان بتوانند باهم در این مسیر تامل دو طرفه در تربیت و پرورش ذهن کودک، مسئولیت پذیری، باور پذیری، به دور از پرخاشگری، افسردگی و نارضایتی های زندگی فردی پیش رو بگذاریم.

#مشاورین همراه

مشاوره شغلی:

از انجایی که ارتباط و نوع ارتباط و اجتماعی بودن هر فرد در جامعه عامل موثر در ایجاد نوآفرینی شغل است، از این رو توانسته ایم در این امر با بهره گیری از توانمندی هر شخص و دانش فنی افراد مراجعه کننده، مشاوره و راهنمایی شوند تا بتوانند در مسیر موفقیت و کسب و کار روز افزون و نوع کارآفرینی مسیر صعب عبور در تولید، ایجاد کسب و کار، تجارت و… به جامعه خویش عرضه کنند.

 

#مشاورین همراه

مشاوره ازدواج:

پایه و بنا این امر را می توان شناخت افراد از هم دانست، حال چطور این شناخت بدرستی انجام می شود؟ ما در این امر توانسته ایم با توجه به نیاز جامعه، تست ها و فرم های روانشناسی، و روانشناختی را در اختیار زوجین قرار دهیم تا براساس پرسش و پاسخ به درک عمیق تری از هم و به نتیجه شیرینی ازشناخت و سطح انتظار از هم، دست یابیم.

#مشاورین همراه

تیم ما

دکتر علی اکبر رادمرد
مدرس و مشاور تحصیلی/شغلی/خانوادگی

خانم کشانی

مدیر سایت و شبکه های اجتماعی

حسین شکوهی

مدیر فنی